پدرم به صورت اضطراری به بخش اوژانس بیمارستان بیست و دو بهمن  منتقل  شد ، وقتی خبر را شنیدم با عجله خودم را به بیمارستان رساندم ، وقتی می رسم نتایج را بررسی کرده اند  و نوبت عکس  گرفتن از دست پدر  رسیده است ، پیش دکتر معالج می روم توضیح می دهد مشکل با آتل  بستن بر دو یا سه تا انگشت حل خواهد شد و با چند تا بخیه سر و ته کار پایان می یابد ، با این توضیحات و ابراز همدردی دکتر آرام می گیرم ، به اطرافم نگاه می کنم همه چیز خوب است ، نگهبان ، پرستارها و حتی نیروهای خدماتی با مهربانی با بیماران و همراهشان برخورد می کنند و کمی تعلل در کار پرستاران جوان و تازه کار بود که آن را هم می‌شد اغماض کرد و در پس این همه مهربانی و خوبی به فراموشی سپرد. با دوستی که سمتی در مدیریت بهداشت دارد تماس گرفتم و پاسخگو نبود و فقط خواستم ابراز تشکر و قدر دانی را بصورت رسمی انجام دهم که قسمت نشد و

می روم دفتر مدیر بیمارستان نامه ای می نویسم تا از آنچه دیده ام تشکر کنم ، اما آنچه برایم عجیب بود همه کسانی که با آنها روبرو شدم نمی دانستند باید با کسی که برای قدردانی آماده است چطور برخورد کنند ، همه ما هنر شکایت و گلایه را خوب بلدیم ، ولی آنقدر کم از هم قدردانی کرده ایم که حس شنیداریمان برای این موضوع تربیت نشده است ، حتی در روابط ساده خانواده گی و دوستانه اهل قدردانی نیستیم و به این دلیل کم کم کار خوب پاداش نمی گیرد و به همین دلیل رونق نمی گیرد و به همین دلیل زندگی مبدل به جهنم می شود. من تجربه خوبی از قدردانی دارم و اگر این هنر را بیاموزیم باور کنید زندگی رونق می گیرد ، بیایید جنبش قدردانی راه بیاموزیم و این کار را از خانواده هایمان شروع کنیم و ستایش کار خوب شویم. ایمان دشتی

* اگر بانک مرکزی قبلا جلو موسسه ثامن بی مجوز را می گرفت حالا برای 400 تومان هزینه دندانم از 50 میلیون موجودی ام اسمم را برای 10 روز دیگه که شاید پول بدهند نمی نوشتند و این طوری علاف نمی شدم!

پیگیر موسسه ثامن باشید. روزی 200 هزار تومان به سهامداران می دهد.

* آیا وقت آن نرسیده که نمایندگان مجلس و دولتی های محترم به صراحت به مردم بگویند که نیازی برای مراجعه به دفاتر اسناد به منظور ثبت سند خودرو است یا خیر؟ چقدر در این خصوص با ایما و اشاره صحبت می شود!

* بنده بعد از دوازده سال سابقه پرداخت حق بیمه تامین اجتماعی در شرکت تولیدی به علت اوضاع نابه سامان آن شرکت استعفا داده و جذب بازار شدم در حال حاضر برای ضایع نشدن سوابق بیمه ناچار به پرداخت حق بیمه به صورت اختیاری هستم و ماهانه سیصد و شصت هزار تومان پرداخت می کنم. در این هفته تامین اجتماعی آیا راهی هست که با حقوق یک میلیون و خرده ای کمتر هزینه بیمه بدهم؟ و دوازده سال پرداخت حق بیمه از بین نرود؟

مطالب - پر بازدید

ارتباط با ما

آفتاب صبح نیشابور می خواند تو را ...

صاحب امتیاز : سید مهدی علوی

مدير مسئول : يحيي قدمگاهي

سردبیر : حسن خواجويي

تلفکس : 42223407(051)

آدرس : خراسان رضوی، نیشابور، میدان باغات، بین خاتم النبیین 2 و 4 پلاک 202

کدپستی :9613665937

چاپخانه : پارسیان - نیشابور 42235572(051)

شماره ما در تلگرام : 09338891215

پیامک : 30002502223407

آپارات : http://www.aparat.com/neyshabur_khabar

تلگرام : http://Telegram.me/Aftabeneyshabur

اینستاگرام : http://Instagram.com/aftabeneyshabur

Template Design:Dima Group