پدرم به صورت اضطراری به بخش اوژانس بیمارستان بیست و دو بهمن  منتقل  شد ، وقتی خبر را شنیدم با عجله خودم را به بیمارستان رساندم ، وقتی می رسم نتایج را بررسی کرده اند  و نوبت عکس  گرفتن از دست پدر  رسیده است ، پیش دکتر معالج می روم توضیح می دهد مشکل با آتل  بستن بر دو یا سه تا انگشت حل خواهد شد و با چند تا بخیه سر و ته کار پایان می یابد ، با این توضیحات و ابراز همدردی دکتر آرام می گیرم ، به اطرافم نگاه می کنم همه چیز خوب است ، نگهبان ، پرستارها و حتی نیروهای خدماتی با مهربانی با بیماران و همراهشان برخورد می کنند و کمی تعلل در کار پرستاران جوان و تازه کار بود که آن را هم می‌شد اغماض کرد و در پس این همه مهربانی و خوبی به فراموشی سپرد. با دوستی که سمتی در مدیریت بهداشت دارد تماس گرفتم و پاسخگو نبود و فقط خواستم ابراز تشکر و قدر دانی را بصورت رسمی انجام دهم که قسمت نشد و

نسخه های بازسازی شده از چند سفالینه نیشابور قدیم که توسط موسسه آفرینشهای هنری آستان قدس رضوی، بازسازی شده و در قالب محصولات تزئینی، به فروش می‌رسد.

 

جای بسیار خرسندی از اینکه جایی هست که ارجمندی میراث هنر و صنعت سفال نیشابور را بازشناخته و آن را بازتولید می نماید و جای بسی نگرانی و اندوه که نتوانسته ایم این کار را در سطحی بسیار گسترده تر و با نام و برند نیشابور به بازار داخلی و بین المللی ارائه نماییم. هر چند کارهای خوبی انجام شده است:

چند سالی است که بنیاد شهید و امور ایثارگران، تیپ 21 زرهی امام رضا(ع)، ناحیه مقاومت بسیج با همکاری سایر نهادهای ذی ربط اقدام به برگزاری یادواره شهدا می‌نمایند. این اقدام ارزشمند معنوی نه تنها نسل جدید را با رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهیدان و ایثارگری های این والامقامان آشنا می‌سازد بلکه نور امید را در دل خانواده‌های شهدا و اهالی روستا روشن نموده است. اما نکته ای جالب توجه در برگزاری یکی از یادواره های شهدا حذف نام یکی از ایثارگران از تابلو ورودی روستا بود که با اعتراض خانواده وی همراه شده است.

مطالب - پر بازدید

ارتباط با ما

آفتاب صبح نیشابور می خواند تو را ...

صاحب امتیاز : سید مهدی علوی

مدير مسئول : يحيي قدمگاهي

سردبیر : حسن خواجويي

تلفکس : 42223407(051)

آدرس : خراسان رضوی، نیشابور، میدان باغات، بین خاتم النبیین 2 و 4 پلاک 202

کدپستی :9613665937

چاپخانه : پارسیان - نیشابور 42235572(051)

شماره ما در تلگرام : 09338891215

پیامک : 30002502223407

آپارات : http://www.aparat.com/neyshabur_khabar

تلگرام : http://Telegram.me/Aftabeneyshabur

اینستاگرام : http://Instagram.com/aftabeneyshabur

Template Design:Dima Group