م.پارسا

 1- با نظر به اطلاعاتی که در آخرین خبر مرتبط با آزادراه حرم تا حرم، در پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی در امروز، منتشر شده است، معاون محترم وزیر راه تصریح نموده اند که تکمیل آزادراه حرم تا حرم، گامی در راستای تکمیل «کریدور شرق به غرب کشور» یا همان «جاده ابریشم» برداشته می‌شود.

 با این رویکرد؛ این آزادراه، بخشی از یک پروژه زیرساختی ملی و بین المللی است و در واقع می‌توان گفت در حالت تکمیل شده و نهایی کل مسیر جاده ابریشم؛ شهرهای مسیر این جاده، در مسیر بزرگترین جاده مواصلاتی مدرن تاریخ بشر قرار داشته و از مزایای آن که ابعاد جهانی دارند بهره مند خواهند شد. تجارت، گردشگری، مراودات و ... بین المللی و جهانی.

نماینده ادوار و یکی از مدیران نیشابوری بانک‌های کشور با اشاره به شکل‌گیری تعاونی‌های اعتباری در دولت احمدی‌نژاد علی‌رغم مخالفت وی و برخی نمایندگان وقت مجلس خواستار دقت نظر مجلس در تصویب قوانین و مقررات اصلاح نظام بانکی و پرهیز از ایجاد تعهدات جدید مالی برای دولت شد.  

حمید گرمابی نماینده مجلس موفق شد طی دیداری حضوری با رئیس کل بانک مرکزی قول مساعد وی مبنی بر پرداخت روزانه 5/1 میلیارد تومان از سپرده‌های شهروندان نیشابوری را به آن‌ها گرفت. هاجر چنارانی هم در گفت‌وگو با مسئول مؤسسه موفق شد دستور واریز 20 میلیارد تومان را جهت پرداخت به شهروندان این شهر دریافت کند.

مطالب - پر بازدید

ارتباط با ما

آفتاب صبح نیشابور می خواند تو را ...

صاحب امتیاز : سید مهدی علوی

مدير مسئول : يحيي قدمگاهي

سردبیر : حسن خواجويي

تلفکس : 42223407(051)

آدرس : خراسان رضوی، نیشابور، میدان باغات، بین خاتم النبیین 2 و 4 پلاک 202

کدپستی :9613665937

چاپخانه : پارسیان - نیشابور 42235572(051)

شماره ما در تلگرام : 09338891215

پیامک : 30002502223407

آپارات : http://www.aparat.com/neyshabur_khabar

تلگرام : http://Telegram.me/Aftabeneyshabur

اینستاگرام : http://Instagram.com/aftabeneyshabur

Template Design:Dima Group